Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Підбір тренажерів за типами та видами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Підбір тренажерів за типами та видами

Приходячи до фітнес-клубу, відвідувачі розраховують знайти там ефективні інструменти для досягнення своїх цілей. Хтось планує схуднути, чиєсь завдання – збільшити силу та наростити м'язову масу. А хтось просто приходить до зали, щоб підтримати форму та отримати заряд бадьорості та гарного настрою. Тому фітнес-клуб, який цінує своїх клієнтів, повинен задовольнити їх запити, запропонувавши обладнання для фітнесу різного типу та виду. У залі повинні бути тренажери для комплексного впливу на тіло, для цільового розвитку окремих груп м'язів, а також професійні кардіотренажери, які допомагають спалювати калорії та розвивати дихальну та серцево-судинну системи. Тому підбір тренажерів за типами та видами – невід'ємна частина організації сучасного фітнес-клубу.

Повноцінна комплектація тренажерних зон

У правильно обладнаному фітнес-клубі кожен знайде для себе обладнання, що відповідає поставленим цілям та вибраним тренувальним програмам. Тому важливо, щоб у залі були присутні моделі різних груп:

  • Тренажери на вільних терезах;
  • Вантажоблокові тренажери;
  • Устаткування для роботи із власною вагою;
  • Стійки, лави та гіперекстензії;
  • Тренажери для кардіо.

Відмінність устаткування цих груп - у способі формування навантаження. Професійні тренажери на вільних вагах пропонують широкий діапазон вантажів, що використовуються, при мінімальному їх кроці. Вони використовують стандартні диски для штанги, які можуть важити від 0,25 до 50 кг.

Комерційні вантажоблокові тренажери використовують систему блоків і тросів, з'єднану з вантажним стеком, що складається з окремих плиток різної ваги. У цьому випадку користувачі дещо обмежені у виборі ваги, але можуть тренуватися комфортно, не відволікаючись на пошук і встановлення дисків потрібного їм номіналу. Щоб змінити навантаження, достатньо переставити селектор стека у потрібне положення.

Устаткування для роботи з власною вагою – це турніки та бруси. Це універсальні тренажери з широким спектром на різні групи м'язів. Опціонально атлети можуть збільшувати робочі ваги, закріплюючи на тілі диски для штанги або різні обтяжувачі.

Лавки та стійки для фітнесу можуть бути як допоміжними одиницями силової зони, так і основними. Їх використовують із гантелями, штангами та еспандерами, а також при тренуваннях із власною вагою, наприклад, при вправах на прес та гіперекстензіях. У будь-якому фітнес-клубі цих тренажерів має бути достатня кількість, оскільки вони дуже потрібні у різних комплексах вправ.

І, нарешті, не варто забувати про кардіотренажери, заради тренувань з якими до залів приходять значна частина відвідувачів. У кардіозоні мають бути бігові доріжки, орбітреки, горизонтальні та вертикальні велотренажери, степери. Також бажано розмістити в цій частині зали обладнання для найінтенсивніших навантажень: ейрбайки, гребні тренажери та симулятори лиж. Особливо це важливо у фітнес-клубах, де передбачена кросфіт-зона, користувачі якої практикують інтервальні тренувальні програми.

Підбір тренажерів: важливі моменти

Не варто забувати, що якісний підбір професійних тренажерів за типами та видами має поєднуватись з вибором обладнання для різних груп м'язів. Це комплексне та відповідальне завдання, яке враховує також і ряд інших важливих моментів:

  • Спеціалізація фітнес-клубу. Розподіл тренажерів за групами залежить від контингенту. Зал, орієнтований на жінок, відрізнятиметься від обладнаного для атлетів чи кросфітерів. Універсальний клуб для широких мас отримає набір тренажерів не такий, як реабілітаційний центр.
  • Трафік фітнес-клубу. При підборі важливо враховувати як тип і вид устаткування, а й кількість тренажерів у тих чи інших групах. Чи варто говорити, що воно буде різним для готельної зали площею 100-200 кв. метрів та великого клубу, що займає 5000 кв. метрів та більше.
  • Рівень тренажерної зали. Виробники пропонують комерційне обладнання бюджетного, бізнес та преміум класу. В одних клубах розміщують однорідну техніку, в інших передбачені окремі зони, наприклад, загальна для VIP-клієнтів. Тому вибір роблять окремо кожної з них, спираючись на клас устаткування.

Є й інші особливості вибору, описати які у межах однієї статті складно. У будь-якому випадку, підбір обладнання для фітнес-клубу за типами та видами краще довірити професіоналам. Інтернет-магазин тренажерів IMPULSE-FITNESS.COM.UA пропонує вирішення цього відповідального завдання силами своїх кваліфікованих спеціалістів. У нас є можливість укомплектувати вашу залу професійними тренажерами від відомих світових брендів, спираючись на відпрацьовані методики підбору та розрахунку з урахуванням десятків параметрів.

На офіційному сайті TM Impulse Fitness Україна - IMPULSE-FITNESS.COM.UA, ви можете купити комерційні тренажери для фітнес-клубів з гарантією та доставкою по Києву та в інші міста України. У нас найкращі умови постачання і найцікавіші варіанти оплати. Партнери нашої компанії – Монобанк та ПриватБанк зроблять покупку, кредит чи оплату частинами максимально вигідними.

Вгору
,