Скільки потрібно тренажерів для фітнес клубу?

Починаючи новий бізнес у фітнес індустрії, а точніше, відкриваючи тренажерний зал або фітнес клуб, підприємець виявляється віч-на-віч з технічними проблемами, вирішення яких виходить за рамки навичок і талантів, необхідних для бізнесу. Комплектація фітнес клубу обладнанням – це одне з найважливіших завдань, яке потребує професійного підходу на всіх її  етапах. Припустимо, що типи та моделі тренажерів вже точно визначені, але як дізнатися їх кількість, необхідну для вашої зали?

Чи існує стандарт за кількістю тренажерів у фітнес клубі?

Багато власників фітнес клубів-початківців намагаються знайти в інтернеті або у досвідчених побратимів по цеху відповідь на запитання – чи є певний стандарт кількості обладнання в залі? Як правило, вони отримують дуже суперечливі відповіді, що ще більше заплутує. Все це відбувається тому, що універсальна формула підбору для залу за площею, кількістю відвідувачів чи класом закладу просто не існує.

Це може здатися дивним, але професійні силові тренажери, кардіо обладнання та допоміжні пристрої та аксесуари підбирають, спираючись на реальну потребу та наявний у галузі досвід, а не на жорсткі канони. Але як бути, якщо досвіду немає, а порадники тільки заплутують своїми настановами? Ми пропонуємо поради справжніх експертів, які знають точно, як працює бізнес, пов'язаний із фітнесом. Ліонель Філліпс, операційний директор мережі фітнес клубів Me and My Body Limited (США) та Джоан Картер, віце-президент компанії, розповіли інтернет-порталу IHRSA про своє бачення вирішення проблеми.

З будь-якої ситуації є вихід. Оптимізація тренувань

Пан Ліонель Філліпс, який має більш ніж 30-річний досвід роботи у фітнес-індустрії, впевнений, що стандарту за кількістю обладнання не може бути. При цьому він виділив два основні правила, які дозволять досягти балансу у роботі тренажерної зали. Оскільки купити кардіотренажери у великій кількості складно через їх високу ціну, а саме їх затребуваність у залі максимальна, експерт вважає, що вирішення проблеми полягає у контролі кардіо зони інструкторами клубу. На думку Філліпса, персонал залу повинен проводити роз'яснювальну роботу серед новачків та пояснювати їм, як правильно поєднувати кардіо та силові навантаження. Важливо також розповідати про інші види аеробних навантажень, які є ефективними, але не вимагають використання обладнання.

Ще один спосіб – популяризація кругового тренінгу зі змінним використанням тренажерів та вільних ваг силової зони. Це дозволить розвантажити кардіо тренажери, навіть якщо їх у залі зовсім небагато. Філіпс радить пам'ятати і про чергування рівня навантажень. Якщо в біговій доріжці змінювати швидкість і нахил, заняття проходить більш ефективно і займає менше часу. Ці правила, на думку операційного директора, стосуються використання устаткування для кросфіту.

Вихід із становища у різноманітності послуг

Джоан Картер, яка має великий досвід у просуванні фітнес клубів преміум-класу на ринку США, впевнена, що навіть якщо тренажерів виявляється недостатньо, цей мінус можна перетворити на величезний плюс. Оскільки купити професійні силові тренажери і кардіообладнання «запасом» виходить не у всіх, потрібно максимально зайняти відвідувачів клубу, запропонувавши їм широкий спектр послуг. Різні фітнес-програми та групові заняття з тренерами можуть суттєво знизити потребу у бігових доріжках та орбітреках.

У власників залів, де немає приміщень для таких тренувань, немає іншого виходу, крім купувати додаткові тренажери, щоб зайняти всіх відвідувачів, або оптимізувати поток клієнтів, використовуючи абонементи з різним цінником і часом відвідування. При цьому комплектація фітнес-клубу під ключ людьми, які мають досвід відкриття такого бізнесу, на думку Джоан Картер, наближає зал до оптимального заповнення технікою.

Спираючись на багаторічний стаж у галузі, пані Картер розповіла, що хоч стандарту за кількістю тренажерів немає, але у своїй роботі вона спирається на певні пропорції. Найкращий результат, за словами експерта, дає комплектація кардіозони, де 45% від усіх тренажерів складають бігові доріжки, 30% професійні еліптичні тренажери, а решта – велотренажери, степери та інше обладнання для аеробних навантажень.

Якщо ви шукаєте обладнання для фітнесу, у якого прийнятна ціна та повний сервіс в Україні, зверніться до компанії Імпульс Фітнес. Ми не тільки готові поставити професійні тренажери для фітнесу в Києві і будь-якому іншому місті нашої країни, а й можемо надати професійну допомогу у виборі спортивної техніки та обладнати ваш клуб під ключ. Ми пропонуємо тільки професійні тренажери для комерційного використання, затребувані у всьому світі та мають відмінні відгуки.